logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Віта Семеренко завоювала бронзову медаль на літньому чемпіонаті світу

Українська біатлоністка Віта Семеренко посіла третє місце в гонці переслідування (7,1 км) на літньому чемпіонаті світу в Раубічах (Білорусь). Це сьома медаль для Україні на світовій першості.

До середини дистанції лідерство в гонці захопила Валя Семеренко. І хоча третє коло наша чемпіонка світу пройшла досить розмірено, не намагаючись рвати темп, на першій стійці її чекало розчарування – чотири промахи й втрата шансів на медаль.

Але в боротьбу за нагороди вступила Віта Семеренко. Після двох промахів на рубежах стрільби лежачи, вона методично підбиралася до лідерів і після чистої стійки на останній відрізок дистанції вирушила третьою.

Попереду в шести секундах маячив дует: Тамара Вороніна – Чанг Янь. Працюючи в парі, дівчата не дозволяли українці наблизитися. Але на передостанньому підйомі китаянка зробила потужний і різкий ривок в гору, залишивши росіянку без шансів на перемогу.

Більш того, до втомленої Вороніної почала підбиратися Семеренко. Але Віті в цій ситуації трохи не вистачило дистанції – від срібної медалі її відокремило менше, аніж дві секунди.

Гонка переслідування 7,5 км (фінал). Жінки:

1. Чанг Янь (Китай) – (0+0 + 0+1) 22: 40,9

2. Тамара Вороніна (Росія) – (0+ 0 + 0+1) +7,6

3. Віта Семеренко (Україна) – (1+1 + 0+0) +9,5

5. Юлія Журавок (Україна) – (0+0 + 1+0) +21,1

8. Анастасія Меркушина (Україна) – (0+1 + 0+1) +35,9

9. Дарина Блашко (Україна) – (2+1 + 2+0) +36,0

11. Валя Семеренко (Україна) – (1+0 + 4+0) +43,1

14. Ольга Абрамова (Україна) – (0+0 + 2+2) +1.10,1

Бронза Віти Семеренко стала сьомою нагородою для української команди на цьому чемпіонаті. Всього в Раубичах з восьми команд, представники яких виборювали нагороди, в неофіційному командному заліку Україна залишилася шостою. А найкращою командою чемпіонату став Китай.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO