logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Візит президента України до США майже погоджений

Чи відвідає Володимир Зеленський Сполучені Штати Америки та чи зустрінеться із Дональдом Трампом? Відповідь на ці запитання озвучили в українському МЗС. Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль заявила, що візит президента України до США майже погоджений і, що цим безпосередньо займається Офіс президента. Також вона додала, що між відомствоми вдалось налагодити тісну співпрацю та як приклад навела підготовку візиту Зеленського до Туреччини.

Тим часом про необхідність зустрічі обох президентів заговорили й у Америці. Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що короткий діалог між політиками може відбутися вже на початку вересня у Варшаві або ж у Нью-Йорку, а повноцінна зустріч буде організована дещо пізніше у Вашингтоні. Саме тоді Трамп і Зеленський матимуть змогу змістовно поспілкуватися.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO