Ukraine

Вода в Крим і екологічна катастрофа: що робити Україні

spanАрмянськ, 4 вересня 2018 року/span - Вода в Крим і екологічна катастрофа: що робити Україні

Фото: Getty Images

Армянськ, 4 вересня 2018 року

Україні в жодному разі не можна відновлювати подачу води до Криму, поки півострів знаходиться в російській окупації. А екологічну проблему в Армянську можна вирішити, заборонивши поставки української сировини, яка за корупційними схемами надходить на завод «Титан».

Опоблок повинен сидіти у в'язниці в повному складі за зраду Батьківщині - це пункт перший.

Другий пункт - я повністю згоден з [міністром закордонних справ Павлом] Клімкіним, справжнім відповідальним політиком, який сказав, що подачу води можна відновити тільки після повної деокупації Криму.

Читайте також

І третє - якщо ці зрадники України мотивують (подачу води) необхідністю підвищити безпеку Армянська і прилеглих районів Херсонської області, то це треба робити закриттям цього заводу, а не поставкою (води). Цей завод треба закривати шляхом припинення поставок ільменіту з фірташського заводу в Житомирській області, який йде з Одеси до турецького порту Самсун, а звідти вже доставляється до Новоросійська, де перевантажується на інші кораблі, які вже йдуть до Криму. Цю схему треба припиняти. Ільменіт є стратегічною сировиною подвійного призначення, що підпадає під усі санкції. Тому відповідно до закону цю схему треба припиняти, а всіх, хто в ній бере участь - притягати до відповідальності.

Україна повинна заборонити подібного роду поставки. І як тільки це буде зроблено, ніякої екологічної проблеми там не буде. І заводу цього теж не буде, тому що він фізично зупиниться. А те, що сировина йде з України в Крим через територію РФ - це злочин проти України. А лобіювати цей злочин - це зрада України.

СБУ повинна розслідувати ці схеми, заборонити поставки і покарати винних за порушення санкційного режиму, який весь цивілізований світ ввів проти окупованої території. А люди, які лобіюють співпрацю з окупантами, повинні сидіти у в'язниці. Справа має бути розслідувана, а люди повинні бути притягнуті до відповідальності, а не сидіти у Верховній Раді.

А всі розмови про подачу води - це все спекуляції, розраховані виключно для задоволення інтересів Кремля в Україні. Вони працюють на Кремль, а ключові слова «мир, компроміс, вода для Криму» - це показники їх колабораціонізму.

Ще важливий момент. Україна не має права нічого поставляти на окуповану територію Криму. Ми закликаємо весь світ бути в режимі санкцій і самі не можемо їх порушувати. Це просто протизаконно. А ці люди закликають до порушення як українських, так і міжнародних законів. Це злочинці.

Джерело: Апостроф

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Football news:

Nemanja MATIC: I Think Manchester United deserve a place in the Champions League. If we win three games, we will get there
Wycombe reached the championship for the first time in 133 years. Akinfenwa (Yes, that Jock from FIFA) is going crazy-he was personally congratulated by Klopp
Manchester City intends to sign Lautaro, alaba and Coulibaly after the cancellation of the ban on European competitions
Griezmann suffered the first muscle injury of his career. Earlier, Barca players were dissatisfied with the medical staff
Barcelona will lose 100 million euros due to the coronavirus. The club expected to make 200 million euros in profit
Police have opened a case against Ronaldo's 10-year-old son. He was self-driving a jet ski (The Sun)
Lampard on the cancellation of city's ban: I Never hoped that an extra team would get into the Champions League