Ukraine

Вперше провели відеорозмову між двома компаніями

Вперше провели відеорозмову між двома компаніями
Перший відеотелефон, створений Шубертом. Фото: Wikipedia

9 квітня 1930 року у Нью-Йорку вперше показали, як працює відеотелефон. У демонстрації взяли участь офіси компаній Bell Laboratories і AT&T.

Про можливість існування відеотелефона замислилися вже через два роки після запатентування телефона. У одному з періодичних журналів в 1878 році з'явилася концепція відеотелефона з широким екраном, який передавав світло і звук. Пристрій назвали Телефоноскоп, авторство приписали Томасу Едісону.

З того часу кілька компаній по всьому світу працювали над створенням телефону, який би мав відеоекран. До 1930 року вдавалося створити прототипи, які дозволяли лише бачити співрозмовника, але не чути. І лише 9 квітня 1930 року вдалося вперше провести двосторонню відеорозмову, яка нагадувала сучасний відеозв'язок.

Проте до створення комерційного варіанта відеотелефона було далеко. Лише у 1936 році у Німеччині винахідник Георг Шуберт створив перший у світі публічний відеотелефон з екраном 8 дюймів. Проте у 1940 році його закрили.

Через Другу світову війну розробки відеотелефонів відклали. І лише у 50-их до цієї ідеї повернулася компанія AT & T, США. Компанія створила пристрій під назвою "Picturephone", який презентувала вже у 1960 році.

Перше публічне використання відеотелефонів почалося в 1964 році, коли AT & T встановили перші відеотелефони "Picturephone Mod I" в Нью-Йорку, Вашингтоні та Чикаго.

Відеотелефони на сьогодні стали частинами ноутбуків з веб-камерами чи-то смартфонів. Вони забезпечують можливість віддаленим співрозмовникам чути і бачити один одного в реальному часі.

Зараз ви читаєте новину «Вперше провели відеорозмову між двома компаніями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Alexey Miranchuk can move to Fiorentina (Betting Insider)
Henri on racism: Why is this still happening in 2020? We demand changes
The defender from Burkina Faso is the new star of the Bundesliga. With him, Bayer won 11 matches out of 13
Giroud about the quarantine: I am a modern father. I like to change Junior's diapers
A bunch of stupid assholes. Lukaku reacted to a cartoon by the Belgian newspaper Life of the purple stars
Ramos on Atletico's goal in the 2014 Champions League final: It changed not only the history of Real Madrid, but also my career
Ozil and adidas are parting ways-perhaps because of politics and a bad image. Mesut will be to develop its own brand