Ukraine

Впевнений, що "плівок Порошенка" буде ще багато, – Качура про записи розмов Байдена і Порошенка

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура Фото з відкритих джерел

"Порошенко має понести відповідальність за все, що відбувалося під час його правління"

Впевнений, що "плівок Порошенка" буде ще дуже багато.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Слуги народу") Олександр Качура.

Нардеп зазначив, що матеріалам, які опублікував Андрій Деркач щодо експрезидента України Петра Порошенка, правоохоронні органи повинні надати правову оцінку, провести експертизу достовірності, а після цього встановити юридичний факт та притягти винних осіб до відповідальності. Народні лепутати, за словами політика, не повинні в це втручатися.

Також Качура сподівається, що популярність Петра Олексійовича переросте у відповідальність як політика за все те, що відбувалося під час його правління на посаді президента.

"Я думаю, що ми тут, як депутати, ми не повинні втручатися. І те, що подав Андрій Деркач, які матеріали, цьому повинні надати правову оцінку і притягти винних осіб до відповідальності. Я впевнений, що це не один такий епізод. Там ще таких плівок Порошенка буде дуже багато", – прокоментував нардеп Качура.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов попереднього президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

Як ідеться в опублікованих аудіозаписах розмов Байдена і Порошенка, президент Петро Порошенко 13 травня 2016 року похвалився перед віцепрезидентом США Джо Байденом, що підняв комунальні тарифи на 100% - навіть вище, ніж вимагав МВФ.

Football news:

Setien on if Barcelona don't win La Liga: I bear a share of responsibility, but not all of it
Joan Laporta: if I were Xavi, I would never go to Barca under this management
Bayern, Atletico and Everton are Interested in Zaa
Joan Laporta: Messi is the best in history. We must create appropriate conditions for it
Mourinho on Bergwein in reserve: Klopp, Pep and Lampard you ask such questions
Solskjaer on Pogba: he's been great since the restart. When Paul plays like this, you can't help but include him in the lineup
Alisson: the points Record was not Liverpool's goal. We are still Champions