Ukraine

ВР відправила на доопрацювання законопроект про медіа

КИЇВ. 19 травня. УНН. Верховна Рада підтримала пропозицію щодо направлення до комітету для підготовки на повторне перше читання проекту закону “Про медіа” (№ 2693). "За" проголосувало 278 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Відповідно до тексту проекту закону, оприлюдненому на сайті ВР, проект спрямований на забезпечення реалізації права на свободу вираження поглядів, права на отримання різнобічної, достовірної та оперативної інформації, на забезпечення плюралізму думок і вільного поширення інформації, на захист національних інтересів України та прав користувачів медіа-сервісів, регулювання діяльності в сфері медіа відповідно до принципів прозорості, справедливості та неупередженості, стимулювання конкурентного середовища, рівноправності і незалежності медіа. 

Раніше проект підтримав комітет Ради з питань свободи слова.

Як повідомляв УНН, комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонує відправити на доопрацювання законопроект про медіа, після чого його планують розглянути на початку літа. 

Football news:

Icardi on leaving Inter: PSG-a step forward. I want to win trophies
Giress about the Best-2019 award: Mane should have been ahead of Messi
Lovestory Totti and Ilari Blasi: he dedicated goals to her in the Derby, she dissuaded him from moving to Real Madrid (and had a row with Spalletti)
Eric Djemba-Djemba: Pogba and Brunu would have sat in the reserves under Scholes and Keane
Klopp on the championship: I would never compare myself to Dalgliesh and Shankly
Dimitar Berbatov: Earlier it was about the championship of Manchester United, now it is about the top 4
Zidane wants to see Mane at Real Madrid, but the club cannot afford this transfer