Ukraine

Вступ-2021: коли розпочнуться вступні іспити та завершиться прийом заяв – основні дати

У Міністерстві освіти та науки затвердили нові умови прийому на навчання у виші на 2021 рік. Так, основний етап вступної кампанії розпочнеться у липні. Головні дати про початок та завершення вступу – читайте у матеріалі.

В наказі МОН вказано терміни прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання.

Вступ на бакалаврат у 2021 році

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 липня 2021 року. Натомість прийом заяв та документів розпочнеться через два тижні – 14 липня.

Коли завершиться прийом заяв:

Зазначимо, що вступні іспити та творчі конкурси будуть проводитися з 1 по 13 липня включно. Також у період з 14 по 23 липня можуть проводитись додаткові ceciï іспитів, творчих конкурсів для вступників.

Терміни реєстрації для участі у вступних іспитах та творчому конкурсі визначає приймальна комісія закладу вищої освіти.

Вступники, які пройдуть на бюджет, мають подати документи для зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18 години 2 серпня 2021 року. Зарахування вступників проводитиметься 9 серпня.

Вступ на магістратуру у 2021 році

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 11 травня та закінчується 3 червня.

Проте, складання додаткових фахових вступних випробувань для тих, хто вступає на основі бакалаврату за іншою спеціальністю, розпочинається 11 травня та закінчується 29 травня.

Для абітурієнтів, які вступають на основі вступних іспитів прийом заяв та документів розпочинається 22 червня i закінчується 25 червня.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня. Основна сесія єдиного фахового вступного випробування відбудеться 2 липня. А реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів – 1 липня.

Для осіб, які вступають на основі результатів ЄВІ та фахового вступного випробування прийом заяв та документів розпочинається 15 липня, а закінчується – 23 липня. Фахові вступні випробування будуть проводитися з 19 липня по 30 липня.

Рекомендації для зарахування на бюджет надаються не пізніше ніж 2 серпня. Наказ про зарахування видається 12 серпня.

Додамо, що у МОН запевнили, що майже всі вступники зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. Для реєстрації електронного кабінету потрібно мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту.

Міносвіти також планує створити можливість для вступників подавати документи на зарахування дистанційно: безпосередньо через електронний кабінет з використанням е-підпису. Як буде проходити конкурс на різні спеціальності – читайте тут.

Football news:

Barcelona was the name of Masserano to substitute for injured Pique. Javier refused (Eduardo Inda)
Inter want to sign Giroud in January
ISCO agent: he wants to try to play in another League
Roberto De Derbi is the new Serie A coaching star. His Sassuolo is the best control team in Italy, but it lacks improvisation
Wayne Rooney: Chelsea and Mourinho wanted to sign me, there were also Real Madrid and Barcelona
Eriksen can go to Real Madrid, ISCO-to Inter as part of the exchange (Sky)
Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG