Ukraine

Вулиця Дорошенка лише для громадського транспорту

Вулиця Дорошенка стане доступною не для всіх. Пріоритет – водіям громадського транспорту, а приватним автівкам – об’їзд. Відтепер з проспекту Свободи до вулиці Банківської буде суцільна пішохідна зона. А для більшої зручності одну із зупинок взагалі перенесуть. На виконання робіт виділили 500 тисяч гривень, а от приступити до справи планують вже з наступного понеділка.
Нову схему проїзду Львівавтодор сформував таким чином, що водії, які рухаються у напрямку із проспекту Свободи повертатимуть не на Дорошенка, а на Гнатюка. На думку посадовців, там не курсує громадський транспорт, а тому заторів не мало б виникати. Натомість половина проїжджої частини по вулиці Гнатюка – це зона для паркування. Чиновники ж цей недолік чомусь не врахували. І це лише одне із проблемних місць нових змін. Зате позитивних моментів у Львівавтодорі нарахували чимало.
Ще переконані, що зміни принесуть безконфліктний роз’їзд транспорту на Дорошенка та прилеглих вулицях. А також посприяють тому, аби для пішоходів ця ділянка дороги стала безпечнішою.
Зробити центр відкритим лише для громадського транспорту хочуть за європейським зразком. Наразі ж розпочали з саме з вулиці Дорошенка. Упоратися із усіма ремонтними роботами та повністю реорганізувати рух планують до першої декади липня.

Football news:

Rummenigge on buying out Perisic from Inter: Bayern haven't decided yet
Director of Tambov that Melkadze will not play with Spartak: we do not have a free 3-5 million rubles
Juventus wanted to swap Ramsey for Ntombela. Tottenham refused
Klopp on players who have played less than 5 matches: They will receive a gold medal. If you are not from the Premier League, something from me
Messi may move to Manchester City (Fox Sports)
Salihamidžić on the transfer San to Bavaria: It can make the difference in the game. Now we have top-level variability on our flanks
Cavani is close to a contract with Roma