logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Вулицю Руську та проспект Незалежності у Чернівцях відкриють восени

Вулицю Руську та проспект Незалежності у Чернівцях відкриють восени

Вулицю Руську обіцяють відкрити для громадського транспорту з 1 вересня

Фото Сергія Даневича

Щоправда, на вулиці Руській буде забезпечено лише проїзд для громадського транспорту

Добігає завершення літо, а більшість вулиць Чернівців так і не побачили навіть лопати асфальту. Коштів, зізнаються у міській раді, на їхній ремонт немає. Заледве спромоглися залатати горезвісну вулицю Хотинську. Хоча цього ямкового ремонту вистачить хіба що до наступної весни, коли залишки асфальту зійдуть разом зі снігом.

Як розповідав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, на ремонт цієї вулиці додатково вдалося отримати субвенцію з державного бюджету розміром 3 мільйони гривень.

Власне, Хотинська належить до комунальної власності Чернівецької міської ради, але в межах міста вона суміщається з дорогою загального користування М-19 Ковель–Чернівці–Тереблече.

Відтак місцеві очільники вирішили звернутися до центральних органів влади, аби ті виділили гроші на ремонт.

- Хотинська – частина міжнародної траси. Відповідно, не тільки міська рада має виділяти на це гроші. Найбільшої шкоди дорозі завдає саме великовантажний транзитний транспорт, - каже секретар міськради Василь Продан.

Водночас він визнав, що 100 мільйонів гривень у бюджеті на її ремонт немає.

Проспект Незалежності у Чернівцях досі на стадії ремонту

Щодо довгобудів, зокрема проспекту Незалежності у Чернівцях, то ця центральна транспортна артерія міста і досі на стадії ремонту. Роботи почалися майже рік тому, але і досі там не відновлено повноцінного руху.

За словами керівника ЖКГ міста Володимира Бешлея, повністю рух на проспекті Незалежності планують відновити з 1 жовтня. Але припускає, що терміни можуть трохи зміститися у часі.

Окрім того, триває ремонт ще однієї з найбільш завантажених вулиць міста – Руської. Цього року капітально ремонтують одну з ділянок цієї дороги – від вулиці Сагайдачного до Січових Стрільців (колишня Московської Олімпіади).

Згідно з проєктом, має відбутися заміна водопровідних, каналізаційних та інших мереж. А також відновлено дорожнє покриття. Замість бруківки там планують асфальтобетонне покриття.

- Ми хочемо, щоб до 1 вересня на цій білянці було відновлено рух громадського транспорту. Плануємо загалом завершити її ремонт восени, - каже начальник ЖКГ.

Олесь ЗАДНІСТРОВСЬКИЙ

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO