Ukraine

"Їдь до Львова – і там свисти": в Одесі чоловік погрожував пенсіонерці в'язницею через українську мову – відео (Відео)

Мовний скандал в Одесі
Мовний скандал в Одесі Скріншот відео

Конфлікт почався зі сварки між двома пасажирками трамваю, в яку вирішив втрутитися невідомий чоловік

У соцмережах розгорівся скандал через відео з Одеси, на якому літній жінці погрожують у трамваї через українську мову. Відео в YouTube опублікувала користувач Наталя Горецька.

Конфлікт почався зі словесної перепалки між двома пасажирками, в яку вирішив втрутитися невідомий чоловік. Аби налякати україномовну пенсіонерку, він заявив, що є співробітником правоохоронних органів, і почав погрожувати жінці в'язницею.

Пасажир заявив: "До тюрми хочеш? Я тобі організую зараз. Прямо зараз. Закрий рот! Їдь до Львова чи Тернополя і там свисти! Ти дивись, яка!".

Його підтримав один із пасажирів, пропонуючи вигнати жінку з трамвая. Утім особливого ефекту на пенсіонерку їхні погрози не справили, а заяви чоловіка, що він поліцейський, викликали в неї сміх.

Чим саме завершилася мовна суперечка – невідомо.

Нагадаємо, 27 жовтня жінку, яка українською попросила чоловіка носити маску правильно, почали цькувати за те, що вона нібито приїхала до їхнього міста і заважає їм жити. Жінка заперечила і заявила, що народилася і живе у Слов'янську. Після цього до неї підскочив чоловік, почав нецензурно лаятися та намагатися виштовхати жінку з маршрутки. Людям, які цькували жінку за українську мову у Слов'янську, тепер загрожує тюрма.

Football news:

Pep Guardiola: Tuchel is an exceptional coach. I am sure he will succeed with Chelsea
Flick's future in Bayern is in doubt. He has a difficult relationship with Salihamidzic
Mikhailovich's autobiography - 🔥 Was friends with a criminal boss, rushed to the Inter locker room to deal with Ibra, defeated leukemia
Chelsea's chances of signing Alaba have increased since Tuchel's arrival. Real Madrid is also Interested in the player
Solskjaer about Greenwood: We're talking about the syndrome of the second season. I have always believed that 99% of the effort is 100% of the failure
Oscar: Salah at Chelsea was unstoppable in training, but on the pitch he was timid. Not enough confidence
Koeman on Barca's debts: We helped the club by lowering salaries. This situation is not only here - everyone is suffering because of the coronavirus