logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

З 1 грудня у США почали продавати яблука, які рік не псуються

З початку грудня в американських магазинах стартував продаж яблук сорту Cosmic Crisp, які можуть зберігатися в холодильнику до року. Його селекція почалася в 1997 році і тривала 22 роки.

Cosmic Crisp вивели вчені з Вашингтонського університету, він став гібридом сортів Honeycrisp і Enterprise. Вирощувати яблука поки зможуть тільки фермери зі штату Вашингтон, які отримали ексклюзивну ліцензію на сорт терміном на 10 років. Вартість досліджень і запуску Cosmic Crisp у світове виробництво склала близько 10 мільйонів доларів. В цілому посадили 12 мільйонів дерев.

З 1 грудня у США почали продавати яблука, які рік не псуються - фото 371589

Як зазначила глава програми по виведенню сорту Кейт Еванс, яблуко вийшло міцним, хрустким і соковитим. За її словами, термін зберігання вдалося збільшити завдяки тому, що м'якоть плоду окислюється дуже повільно – це дозволяє зберігати Cosmic Crisp в холодильнику 10-12 місяців без втрати якості.

У США яблука займають друге місце за популярністю серед всіх фруктів після бананів.

Themes
ICO