logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

З’явилося ще одне відео, як Андрій Богдан «запалював» на вечірці у Сен-Тропе

Ресторан, де відпочивав Андрій Богдан, вважається одним з найкращих на Лазурному березі Франції - З’явилося ще одне відео, як Андрій Богдан «запалював» на вечірці у Сен-Тропе

Ресторан, де відпочивав Андрій Богдан, вважається одним з найкращих на Лазурному березі Франції

У мережі з'явилося чергове відеопідтвердження того, що глава Офісу президента Андрій Богдан 24 серпня, на День Незалежності України, «запалював» під національний гімн у французькому ресторані L'Opera.

Відповідні кадри потрапили в Instagram-аккаунт італьнскої блогерки Флоріани Гентіль, яка була в ресторані на шоу в той вечір.

На записі чоловік, зовні дуже схожий на Богдана, веселиться в ресторані L'Opera.

Користувачі з легкістю розглянули, що низькі стелі в залі на відео і в ресторані на Лазурному березі - ідентичні. Те ж саме стосується напису на стіні закладу.

У соцмережах є знімки, які підтверджують, що танці під гімн України відбуваються саме в L'Opera, додає видання «Букви».

Судячи по відео, Богдан «очолив» процесію дівчат з пляшками з шампанським під звуки українського гімну. Також хтось ніс через весь зал український прапор.

Видання Vogue відносить ресторан до числа кращих на Лазурному березі Франції. У ЗМІ відзначили, що в ресторані головне - його місце розташування.

«Він знаходиться прямо в порту, і тераса виходить практично до причалу. Проте це далеко не простецький ресторанчик. Все якраз навпаки. Розкішний білосніжний декор з гігантськими світильниками, облицьований дзеркалами бар, величезні фотографії на стінах і, найголовніше, живі шоу вечорами, коли ресторан перетворюється в елітний нічний клуб».

Як повідомлялося, глави Офісу президента не було ні на офіційній ході з нагоди Дня незалежності, ні на урочистому прийомі в Маріїнському палаці. Андрій Богдан 23 серпня відвідав в Ніцці весілля юриста Андрія Довбенко з Анною Огренчук.

Згодом ЗМІ показали, як Андрій Богдан очолив «святкову» ходу дівчат з шампанським на День незалежності України в Сен-Тропе.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO