logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

З онкоцентру в Івано-Франківську евакуювали хворих через загрозу пожежі

КИЇВ. 16 серпня. УНН. В Івано-Франківську з Прикарпатського клінічного онкологічного центру евакуювали хворих через загрозу виникнення пожежі, передає УНН із посиланням на пресслужбу ДСНС.

Так, 16 серпня о 06:40 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на території Комунального закладу "Прикарпатський клінічний онкологічний центр" на вулиці Медична в Івано-Франківську.

"До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів з 2-го поверху хірургічного відділення персоналом лікарні проведено евакуацію 16 хворих, на 3-му поверсі, в приміщенні реанімації, розміщено 5 хворих. Загрози життю не було, евакуація не проводилась", - йдеться в повідомленні.

О 07:03 було встановлено, що в приміщенні їдальні на 1 поверсі відбувся порив водопроводу, що спричинило коротке замикання електропроводки приладів без подальшого горіння.

Потерпілих унаслідок інциденту немає.

Нагадаємо, в Одесі сталася пожежа у відділенні обласного медичного центру психічного здоров’я.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO