logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

З початку 2019 року аварійно-диспетчерська служба «Миколаївгазу» опрацювала понад 8 тис. заявок

новини компаній

З початку 2019 року аварійно-диспетчерська служба «Миколаївгазу» опрацювала понад 8 тис. заявок

Цього року аварійно-диспетчерська служба АТ «Миколаївгаз» локалізувала близько 3,5 тис. небезпечних ситуацій в будинках споживачів. 85% випадків були пов'язані з витоками газу.

Найбільше викликів надходить в опалювальний сезон. Зазвичай їх кількість збільшується більш ніж на 25%. Це пояснюється тим, що клієнти починають використовувати опалювальні газові прилади, втручаються в їх конструкцію, а також це пов'язано з неналежним станом внутрішньобудинкових мереж.

«Кожен день до аварійної служби АТ «Миколаївгаз» надходить близько 100 дзвінків. Більшість аварійних ситуацій виникає через те, що люди самостійно змінюють, переставляють, ремонтують газове обладнання, втручаються в його роботу. Хоча виконувати газонебезпечні роботи, щоб це було без ризику для оточуючих, мають право тільки працівники спеціалізованих організацій», - говорить головний інженер АТ «Миколаївгаз» Олексій Рубский.

Значна кількість звернень клієнтів компанії стосується витоків газу на внутрішньобудинкових мережах. Обов'язок їх регулярного обслуговування покладено на власників або співвласників багатоквартирних будинків. З початку 2019 року ця послуга стала ринковою і може надаватися спеціалізованими організаціями, які мають на це дозвіл. При цьому виїзди на аварійні виклики споживачів як і раніше здійснює тільки АТ «Миколаївгаз».

Швидкість і якість реагування фахівців аварійно-диспетчерської служби в екстрених ситуаціях залежить від рівня їх професіоналізму. Тому працівники «Миколаївгазу» постійно вдосконалюють свої практичні навички в реальних умовах - беруть участь в конкурсах АДС, а також в тренувальних навчаннях з іншими службами екстреного реагування.

Themes
ICO