Ukraine

За мотивами серіалу Мандалорець випустять комікси та романи

Кінокомпанія Lucasfilm збирається протягом решти місяців 2020 року налагодити випуск романів, коміксів, розмальовок, збірок оповідань та іншої друкованої продукції, натхненної серіалом "Мандалорець".

Серед уже заявлених публікацій – однойменний роман новозеландського письменника Адама Крістофера і "The Art of the Mandalorian (Season One)" від Філа Шостака, які вийдуть у грудні, а також поки безіменний збірник для дітей, яким займеться письменниця Брук Вітале.

За інформацією The Hollywood Reporter, зйомки другого сезону "Мандалорця" були завершені в березні, а його прем'єра відбудеться до кінця року на Disney+.

Нагадаємо, "Мандалорець" з Педро Паскалем і Вернером Герцогом в акторському складі почав виходити у листопаді 2019 року. Найбільше глядачам шоу сподобався маленький інопланетянин з великими вухами і зеленою шкірою – його прозвали "малюк Йода". Він швидко став героєм безлічі мемів.

Football news:

Ignashevich Pro 1:1 with Spartak-2: torpedo has no problems with the structure of the game. But without blows there are no goals
Gattuso on Pirlo's appointment in Juve: All right, he got it. Being a player and a coach are different things
Sergi Roberto on the Barcelona-Bayern match: It will be like the final
David Silva has agreed a 3-year contract with Lazio for 9 million euros. He will leave the city for free
Mertens Pro 1:3 with Barca: after Langle's goal, Napoli forgot how to play
Muller before Barca: anything can happen in a match of this level
Mammana about moving to Sochi: I will Try to achieve a lot with this great club