logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

За рекламу в інстаграмі блогерам-чоловікам платять більше, ніж жінкам: дослідження

Як показує дослідження, в соціальній мережі "Інстаграм" чоловіки-блогери отримують за рекламу більше грошей, ніж жінки-блогери. Цікаво, що різниця може бути незначною та дуже великою: від 7% до 92%.

Дослідники з компанії HypeAuditor опитали 1600 блогерів з 40 країн світу.

І хоча, згідно з дослідженням, жінок та чоловіків блогерів у світі майже порівну (жінок більше на 1%), в середньому вартість звичної публікації в блогерів-чоловіків становить 1411 доларів, що на 7% більше, ніж в опитаних жінок (1315 доларів).

Натомість опитані чоловіки, у яких менше мільйона підписників, заробляють за одну рекламну публікацію близько 2,5 тисяч доларів, а жінки – на 200 доларів менше.

Ще більший розрив помітно, якщо брати до уваги рекламні історії чоловіків і жінок блогерів – 809 доларів і 633 долари відповідно, що менше на 27%.

А весь рекламний пакет, який включає публікацію, історію і хвилинне відео на чоловічих сторінках продають в середньому за 4 тисячі доларів, жіночих – за 2,7 тисячі доларів. Розрив в оплаті реклами складає 92% на користь чоловіків.

Гроші за рекламу в інстаграм
Гроші за рекламу в інстаграм / Фото колаж "Сім'ї 24"

Themes
ICO