Ukraine

Загубили ключ від сейфу з бюлетенями в день голосування

Загубили ключ від сейфу з бюлетенями в день голосування
Викликали службу ДСНС. Фото: facebook.com/UACEC

Одна із виборчих дільниць у місті Вараш, що на Рівненщині, не розпочала голосування вчасно. Представники комісії загубили ключ від сейфу з бюлетенями.

Їм довелось викликати ДСНС, повідомила громадянська мережа "ОПОРА".

"На Рівненщині майже всі дільниці відкрилися вчасно. Виняток - лише дільниця № 560890. Там загубився ключ від сейфа. Представники комісії викликали ДСНС, однак поки рятувальники прибули, ключ знайшовся. Затримка у відкритті дільниці становила 18 хвилин", - йдеться у повідомленні.

За даними ОПОРИ, вибори на Рівненщині пройшли без грубих порушень законодавства. Було зафіксовано відсутність зареєстрованого кандидата у виборчому бюлетені, підписання протоколів про підрахунок голосів ще під час проведення голосування та ймовірного фотографування бюлетеня.

25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Також у цей день провели "Всенародне опитування" президента Зеленського. Явка виборців склала 36,88%.

Зараз ви читаєте новину «Загубили ключ від сейфу з бюлетенями в день голосування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

For the first time, Ronaldo does not Interfere with Juventus. This season will be his best in Italy, but Torino risk repeating real's problems
Serginho Dest: I Hope to play with Messi for another season. Everyone wants him to stay
Jose Mourinho: No one cried for us when Tottenham played 4 games in a week
Zidane called soboslai and wants To see him at Real Madrid in January
Pep on the 700th match of his career: I Didn't expect it to be so much. I'll spend another 700 and finish!
Kamwenge became a client of agent Bale
Mourinho on coaching career: 20 years ago, only ex-players were taken into account. Not now, and this is my legacy