logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Закарпатські понти! Для чого нашим землякам дорогі елітні номери на машини? ВІДЕО

[Total: 0    Average: 0/5]

До 30-ти тисяч гривень за елітний номерний знак для авто!

У сервісних центрах МВС з початку серпня з’явилася можливість самостійно обирати комбінацію цифр для машини з електронної бази. Номерні знаки згруповані за вісьмома категоріями. Найдорожчі, за 30 тисяч гривень, комбінації з чотирьох однакових цифр та послідовні – від трьох нулів один до трьох нулів дев’ять. Коли, на номерних знаках лише три однакові цифри поспіль, або послідовні, як 1,2,3,4 – це вартує 10 тисяч гривень, повідомляє телеканал Сіріус.

На дві тисячі дешевші номери що починаються з двох нулів. Натомість найбюджетніші, за 4 тисячі гривень, ті у яких три однакові цифри, але не підряд, або комбінації, де пара однакових символів у будь-якому порядку.

Увесь перелік доступних номерів розміщений на сайті сервісного центру МВС, а послугою можуть скористатися лише власники легкових автомобілів. Нагадаємо, вартість звичайного номерного знаку, який водії отримують у порядку черги 178 гривень. Проте попри дорожнечу, послуга набуває популярності.

zakarpatpost.net

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO