logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Запивали тугу за домом - розкопали виноробню хрестоносців

Запивали тугу за домом - розкопали виноробню хрестоносців
У Ізраїлі знайшли виноробню, яку побудували хрестоносці Фото: hronika.info

Велику середньовічну виноробню знайшли у районі Міілія неподалік міста Маалот в Ізраїлі. Вік давнього алкогольного заводу оцінили в 700 років. Ймовірно, його побудували хрестоносці, що прибули до Єрусалиму.

Археологи та волонтери натрапили на об'єкт коли укріплювали руїни замку XII ст. Його звели для короля Єрусалиму Балдуїна III (1143 - 1164). Завод мав два паралельних яруса для дроблення винограду. Сік, який чавили працівники виноробні, стікав в глибоку яму. На думку археологів, її вирили за кілька століть до приходу хрестоносців - під час римської облоги міста, повідомляє Хроніка.info.

Дослідники й раніше натрапляли на великі виноробні. Але усі вони належали Візантії. Вони й не підозрювали, що щось подібне було й у хрестоносців. Нині намагаються встановити, чи належала знахідка до комплексу замку короля Балдуїна.

Зараз ви читаєте новину «Запивали тугу за домом - розкопали виноробню хрестоносців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO