logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Запорізькі спортсмени приймають участь у міжнародних змаганнях з таїландського боксу

Запорізькі спортсмени приймають участь у міжнародних змаганнях з таїландського боксу

      У місті Скадовськ розпочинається міжнародний Кубок «Чорного Моря» з таїландського боксу за версією IFMA, серед дорослих, юніорів та юнаків. Очікується, що у змаганнях візьмуть участь понад 250 спортсменів з кожного регіону України та сусідніх країн. Запорізьку область на цих стартах представлятимуть 17 спортсменів із шести клубів – СК «Кросс», «МОТОР СІЧ», «Торнадо», «Прайд», «Шлях воїна» та «Вікінг».

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".

Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО

СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ

НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ

СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ

СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ

ПРОЕКТЫ

ПРОЕКТЫ

Публикации по дате

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO