Ukraine

Заряджає і дезінфікує: Samsung випустила круту док-станцію для смартфонів

Усі добре знають про важливість миття рук, але мало хто замислюється, наскільки багато мікробів зберігається на смартфоні. Тому компанія випустила спеціальний прилад, що дозволяє кожному самостійно стежити за чистотою своїх гаджетів.

Samsung ITFIT UV Sterilizer – невеликий кейс розміром 22,8 х 12,8 х 4,9 см. Він виконує відразу дві функції. І ми маємо підозру, що аксесуар стане шалено популярним серед власників смартфонів.

Усередині встановлено дві ультрафіолетові лампи, що дозволяють виконувати дезінфекцію смартфонів, навушників, окулярів та інших невеликих предметів. За запевненням виробника, 10-хвилинна процедура вбиває 99% бактерій, що живуть на телефоні або будь-якому іншому предметі.

Аксесуар дезінфікує та заряджає гаджети - фото 413671

Аксесуар дезінфікує та заряджає гаджети

Крім дезінфекції гаджет виконує ще й функцію станції бездротової зарядки з вихідною потужністю 10 Вт. Це дозволяє одночасно очищати і заряджати сумісні пристрої.

Поки що Samsung ITFIT UV Sterilizer продається тільки у Таїланді за ціною близько $ 50. Про доступність в інших регіонах інформації поки немає.

Football news:

Goetze turned down Beckham's Inter. Mario wants to play in Europe
Tonali will move to Inter after the end of the Europa League
Gasperini worked at Juventus (only with youth) and Inter (sacked after 5 matches), but Atalanta became the grandee for him
Parejo and Coquelin has gone from Valencia to Villarreal
Coca: The win over Liverpool had a good impact on us. It is not easy to beat the European champion and the Premier League twice
Giovane Elber: Lewandowski is better than Messi now. Lionel is a genius, but this year Robert is unattainable
The head of the Belarusian Tribune was detained in Minsk. Max, we're with you