logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Застілля з фатальним фіналом

Застілля з фатальним фіналом

У понеділок Відділ комунікації поліції Полтавщини повідомив, що правоохоронці затримали підозрюваного у спричиненні смертельних тілесних ушкоджень жителю одного із сіл Кобеляцького району.

Згідно з інформацією поліцейських, у скоєнні злочину підозрюють 42-річного односельця загиблого. Попередньо відомо, що чоловіки напередодні разом вживали спиртні напої.

За однією з версій, між приятелями виникла сварка, а потім і бійка. На тілі 45-річного загиблого виявили сліди побиття.

Фігуранта затримали на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) ККУ.

Призначено судово-медичну експертизу. Тривають слідчі дії.

Редакція з’ясувала, що вбивство сталося на вихідних у селі Вільховатка. Як розповіли місцеві жителі, убитий разом із матір’ю кілька років тому переїхали з Дніпропетровської області в їхнє село. Придбали дуже пристойний будинок. Постійно зловживали спиртними напоями. У минулому році померла мати 45-річного вбитого. Із ним у будинку почав жити його товариш, теж із Дніпропетровщини. Чоловіки наймалися на різні роботи до жителів Вільховатки. Зароблені гроші пропивали.

Так сталося і в фатальну п’ятницю. Чоловіки пили вдома. Там поліцейські і виявили тіло 45-річниго чоловіка.

За попередньою інформацією, смерть наступила внаслідок удару тупим предметом по голові.

Themes
ICO