Ukraine

Застосуванням «Новачка» Кремль попередив світ про готовність вбивати – ЗМІ

Кремль демонструє готовність знищувати опонентів у будь-якій точці світу, хоч і заперечує причетність до отруєння хімічними речовинами Скрипаль і Олексія Навального.

Про це пише видання EU Today.

«У світу більше немає сумніву, що це саме російська держава причетна до недавнього отруєння опозиційного політика Олексія Навального. Використовуючи відпрацьовані методи дій, незважаючи на всі заперечення, Кремль хоче, щоб це було помічено, і посилає чіткий сигнал: якщо стояти на нашому шляху – помрете. Незалежно від того, де ви», – пише британський журналіст і видавець Гаррі Картрайт.

Застосування хімічної речовини з групи «Новачок» для отруєння Навального, а також Сергія Скрипаля та його дочки в Великобританії є підтвердженням, що російські спецслужби готові діяти подібним чином і надалі, щоб знищити опонентів президента РФ Путіна, зазначає журналіст.

Путін в таких діях «зайшов занадто далеко», додав він.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що використання отрути класу «Новачок» є порушенням міжнародного законодавства з хімічної зброї та закликав Росію провести повне розслідування цієї справи.

У Німеччині адвокати пояснили, що країна не буде брати участь в розслідуванні отруєння Олексія Навального. Це сталося за межами їх країни і не є військовим злочином, відзначили експерти.

Російського опозиціонера Олексія Навального, якого недавно отруїли нервово-паралітичним газом «Новачок» 22 вересня виписали з німецької клініки «Шаріте». Там він провів 32 дні.

Конгрес США готується ввести санкції проти Росії у зв’язку з отруєнням опозиціонера. Законопроект внесла група американських сенаторів.

Навальний прокоментував припущення про те, що до його отруєння нібито причетне його найближче оточення.

Football news:

Sandro Schwartz: Dynamo played intensely and scored 3 goals. We wanted to be more active in the attack
The tour in Italy started with a cool comeback with 6 goals. But it was difficult to see, because the main star was a dense fog
Guardiola supported Aguero, who put his hand on the shoulder of the female referee: Everything was fine. He has repeatedly put his hand on me
Courtois before Clasico: The best nine in the world is playing in Real Madrid
De Jong on Clasico: real are playing well and confident, their squad is strong. The match will be difficult
Agent Lukaku: Romelu is the best striker in the world at the moment
Marcus Rashford is the pride of all England, from the Queen to Jurgen Klopp. He again fed children across the country - and received the Order