Ukraine

Заступниця міністра оборони України Аліна Фролова зустрілася з національною командою «Ігор Нескорених»

   ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік 
ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини 2017 рік
переглянути
   Газета №35 (55) / 2014 
№35 (55) / 2014

переглянути


Сьогодні в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» заступниця Міністра оборони України Аліна Фролова завітала до національної команди «Ігор Нескорених».


Під час візиту пані Аліна Фролова поспілкувалася з представниками команди та вручила їм подарунки.
‒ Дуже рада бачити тих людей, котрих знаю, і нові обличчя. Ми працюємо для того, щоб долучалося до «Ігор нескорених» усе більше й більше людей. Я відвідую регіони, спілкуюся з військовослужбовцями, вони спостерігають за нескореними. Ці змагання ‒ приклад, який надає можливість пораненим, тим, хто реабілітується, надихатися та бачити перспективу. І справа не у перемозі чи медалях, це перемога над самим собою. Життя продовжується і в ньому багато сенсу та приємностей, ‒ зазначила Аліна Фролова.
Також під час зустрічі заступниця Міністра оборони відвідала тренування команди з баскетболу на візках.
‒ Спорт вважають найкращим видом реабілітації. Воїни, які брали участь у бойових діях, реабілітуються саме через спорт. Баскетбол ‒ він об’єднує команду й дає змогу представникам інших видів спорту доєднатися до цієї гри, ‒ додала Аліна Фролова.
Головний тренер збірної України на «Іграх нескорених» Сергій Конюшок зазначив, що нашу збірну запросили для участі в американських змаганнях з баскетболу на візках, які відбудуться у кінці березня в Лас Вегасі.
Інформагентство АрміяInform