Ukraine

Затишок у домі: як гармонійно вписати камін

Камін став предметом декорування, що підкреслює індивідуальність і статусність господаря будинку, займаючи при цьому ключове місце в приміщенні, стаючи його смисловим центром.

Він не тільки гріє кімнату, а й додає затишку. Щоб він не вибивався із загальної картини, варто підійти до його розміщення з розумом.

Каміни бувають різних розмірів та дизайну. Крім звичайних видів, також актуальними є електрокаміни. Особливо у вітальні в стилі "Лофт". Комбінація монохромного сірого і глибокого синього збирають інтер'єр в одне ціле. Але в атмосфері півночі, льоду, суворих форм потрібні і контрасти, контрасти тепла і затишку.

Масивні класичні ліпні елементи привабливо переплітаються з сучасними меблями і освітлювальними приладами. І, звичайно, домінантою цієї просторій вітальні є камін. У контрастний портал із темного і світлого каменю гармонійно вписується електричне вогнище.

Мерехтіння кристалів притягують погляди, розбавляючи холодну стриманість сучасного стилю.

Для зручності у передпокої ставлять лавки, на яких можна сісти під час взування. А ще завдяки різним варіантам дизайну, там можна зберігати дрібнички. Наприклад, парасолі, дощовики та сумки.

Лава для прихожої - простий рецепт комфорту.

Зараз ви читаєте новину «Затишок у домі: як гармонійно вписати камін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Mourinho before the match with Chelsea: Tottenham are not afraid of anyone
Guardiola on the schedule: Players lose the joy of football. This is a problem
Solskjaer about Manchester United: We didn't start the Premier League like the others, because of the European Cup and pre-season, which we didn't have
Why is soccer called soccer in the United States (and not only there)? Is it true that this name was invented by the British?
Ole Gunnar Solskjaer: We look at Manchester United through the lens of history. We want to attack and dominate
Koeman on the crisis: We must help Barca in the name of our love for her. We need to think about what's best for the club
Bayer midfielder Bailey named son Leo Cristiano: This has nothing to do with football at all