Ukraine

Затонулий в Одесі танкер "Делфі": Криклій назвав дату завершення робіт з підняття

За умови ясної погоди та відсутності хвиль, зазначив міністр інфраструктури.

Роботи з підняття затонулого на Одеському узбережжі танкеру "Делфі", який наприкінці листопада 2019 року потрапив у кораблетрощу під час сильного осіннього шторму, планують завершити до 20 липня.

За умови ясної погоди та відсутності хвиль. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час наради в суботу, 11 липня, в президента України Володимира Зеленського, передає пресслужба глави держави.

"Додатково Владислав Криклій доповів, що контролює перебіг робіт щодо підйому танкера "Делфі" в Одесі, за умови ясної погоди та відсутності хвиль роботи будуть завершені до 20 липня", - йдеться в повідомленні.

Відео Танкер "Делфі" готують до евакуації з одеського пляжу

Танкер "Делфі" готують до евакуації. Після восьми місяців на одеському пляжі судно вирівняють та піднімуть понтонами, щоб нарешті відбуксирувати до Чорноморського порту. Коли це нарешті станеться і чим загрожує переміщення іржавого танкера – дивіться у сюжеті.

Танкер "Делфі" готують до евакуації з одеського пляжу

Football news:

Real Madrid wants to buy 18-year-old sporting defender nuna Mendes. Compensation – 45 million euros
Real Madrid midfielder Oscar Rodriguez may move to Villarreal
Ronaldo spoke of wanting to move to PSG after the Juventus-Loko match in the Champions League (France Football)
Matteus on Hennessy's words about Borussia: Bayern want to win the Champions League every year, but it's normal for them to take the Cup every two years
Safonov is the best player of Krasnodar in the 2019/20 season
Depay before Juve: If Lyon makes it to 1/4, it will be a serious bid
Adebayor on the city-real match: Madrid would be the favorite with Ronaldo in the line-up. This is a goalscoring machine