logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Збирають інформацію і закликають розправитись - в Севастополі полюють на українців

Збирають інформацію і закликають розправитись - в Севастополі полюють на українців
В Окупованому Криму тривають репресії. Фото: vesti92.ru

Проросійськи налаштовані мешканці окупованого Севастополя полюють на українських активістів.

Про це повідомила керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник і представник групи Володимир Чекригін в ефірі "Радіо Культура".

На севастопольському форумі створили групу "Палимо бандерлогів в нашому місті".

"Там відверті заклики до розправи над українськими активістами, збирається інформація - там 150 сторінок. Там є фото українських активістів, адреси, інформація про сім'ї, де вони живуть, яким шляхом вони ведуть своїх дітей в садок. І пропонується їх знайти і з ними розправитися", - пояснив він.

Українську ідентичність стало небезпечно проявляти в Криму.

Використання кольорів українського прапора часто переслідується в рамках адміністративних справ. Людей арештовують за статтями про несанкціоновані мітинги.

"Або може бути навіть кримінальне переслідування. І тут є різні варіанти. Іноді, якщо, наприклад, такі кольори з'явилися на спорудах або стінах, то тоді можуть використовувати кримінальну статтю "вандалізм". А це загрожує навіть позбавленням волі. В цілому таких людей, якщо говорити і про адміністративне, і про кримінальне, десятки - починаючи з 2014-го року. І це тільки ті люди, про яких ми знаємо і яких змогли знайти. Скільки їх насправді - я боюся, ми навіть не знаємо всієї цифри ", - уточнила правозахисниця.

Кримчани святкують День державного прапора України. У ніч на 23 серпня невідомі пофарбували в жовто-блакитні кольори стелу, що веде до готелю "Ялта Інтурист".

Зараз ви читаєте новину «Збирають інформацію і закликають розправитись - в Севастополі полюють на українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO