logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Зеленський: Якщо європейські політики тиснутимуть на мене під час "нормандської" зустрічі, я розповім про це публічно

Він вважає, що Захід буде допомагати Україні.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо під час "нормандського" саміту на нього тиснутимуть європейські лідери, то він оголосить про це публічно.

Про це він розповів в інтерв’ю чотирьом західним ЗМІ – Der Spiegel, TIME, Le Monde та Gazeta Wyborcza.

"Я людина, яка реагує на факти. Я вважаю, що європейські політики повинні і будуть допомагати нам. Але я якщо я помічу це (тиск – ред.) за перші півгодини, якщо так буде, моя реакція полягатиме в тому, що якщо я помічу це за столом переговорів, то я скажу про це публічно", - повідомив Зеленський.

За його словами, якщо Росія блокуватиме всілякі перемовини, то Україна має план Б. Наразі Зеленський зазначив, що не хоче про нього говорити, оскільки вірить у план А.

"Єдине, що я хотів би уточнити: мій план Б не полягає в тому, що все залишається у такому ж стані, який є зараз", - підкреслив він.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що впевнений у тому, що президент Франції Еммануель Макрон підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Він також зазначив, що європейські лідери гарантували збереження санкційної політики до тих пір, поки Україна не поверне всі втрачені території.

Відео Зеленський та Науседа обговорили санкції проти Росії, звільнення бранців та курс України до НАТО

Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Литви. Зустрівся зі своїм колегою - Гітанасом Науседою. Зеленський подякував Вільнюсу за підтримку територіальної цілісності України та допомогу в реабілітації українських поранених вояків.  

Зеленський та Науседа обговорили санкції проти Росії, звільнення бранців та курс України до НАТО
Themes
ICO