logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Зеленський - ізраїльському ЗМІ: "Я - єврей. А українці обрали мене президентом"

Зеленський - ізраїльському ЗМІ: "Я - єврей. А українці обрали мене президентом"
Зеленський: В Україні - найнижчий рівень антисемітизму.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні немає антисемітизму.

"Ми маємо дуже цікаву статистичну інформацію, яка буде також цікава для Ізраїлю. Існує опубліковане опитування дослідницького центру Pew Research Center за 2018 рік, яке оцінювало рівень антисемітизму в Європі. І найнижчий рівень антисемітизму був в Україні", сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю ізраїльському виданню The Times of Israel.

Зеленський звернув увагу на те, що в Києві охорона синагог є не такою суворою, як в інших місцях. Бо євреям тут нічого не загрожує.

Він зауважив, що в його жилах тече єврейська кров, але ж українці обрали його главою держави.

"У мене єврейська кров. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так? Нікому немає діла. Ніхто не питає мене про це ... Звичайно, у нас є відсоток радикальних людей, але він дуже маленький. І саме тому я не боюся опору планам з будівництва меморіалу в Бабиному Яру", сказав Зеленський.

На цьому тижні, 22-23 січня президент України Володимир Зеленський відвідає Ізраїль.

Там візьме участь у церемонії, присвяченій 75-й річниці визволення Освенцима.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський - ізраїльському ЗМІ: "Я - єврей. А українці обрали мене президентом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO