logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Зеленський підписав розпорядження про підтримку пісенного конкурсу імені Василя Сліпака

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про підтримку Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака. Про це повідомила пресслужба глави держави, передає УНН.

"З метою підтримки талановитої молоді, розвитку національного вокально-виконавського мистецтва, увічнення пам’яті Героя України Василя Сліпака: надати підтримку Президента України Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака" – йдеться у повідомленні.

Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака проводиться Львівською Національною Філармонією у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Фундації Василя Сліпака. Цього року він буде проведений з 15 по 20 грудня.

Василь Сліпак був відомим оперним співаком. Він прожив у Франції 19 років та співав у паризькій Ґранд-опера. З початком Революції Гідності став волонтером та взяв участь у революційних подіях. Під час військових дій на Донбасі Сліпак пішов воювати до 7-го окремого батальйону "ДУК". У віці 42 роки він загинув під Донецьком.

У квітні 2017 року 5-тий президент України Петро Порошенко посмертно нагородив його званням Героя України, передавши золоту зірку батькам співака.

Як повідомляло раніше УНН, на фасаді будівлі Культурно-інформаційного центру Посольства України у Франції з’явилась меморіальна дошка українському Василю Сліпаку.

Themes
ICO