Ukraine

Зґвалтування 12-річної і колективне розбещення: стало відомо про інших жертв зіркового фотографа

Зґвалтування 12-річної і колективне розбещення: стало відомо про інших жертв зіркового фотографа
Святошинський районний суд Києва обрав фотографу Олександру Ктиторчуку запобіжний захід - 2 місяці за ґратами без права на заставу. Його підозрюють в розбещенні й зґвалтуванні неповнолітніх. Фото: e-motion.tochka.net

Відомий в Україні та за кордоном фотограф Олександр Ктиторчук тепер підозрюється не тільки в розбещенні неповнолітніх, але і в зґвалтуваннях дівчаток.

За даними слідства, наймолодшій жертві насильства було всього 12 років. Про це пише OBOZREVATEL, посилаючись на текст підозри від 27 листопада, висунутої фотографу.

Там ідеться про 4 епізоди. Перший стосується 15-річної дівчини. Наприкінці жовтня 2020 року вони разом були в автомобілі Mercedes Vito, який належить його цивільній дружині, в Шевченківському районі Києва. Знаючи, що дитині точно немає 16-ти років, фотограф нібито оголив свій статевий орган і став займатися самозадоволенням на очах у дівчинки. Потім почав чіпати її груди, цілувати, а далі, за вказівкою чоловіка, дівчина стимулювала його член, поки він не еякулював.

На початку листопада з тією ж дівчиною фотограф приїхав на територію Обухівського району Київської області. Вони зустрілися з іншою 15-річною. Біля с. Трипілля чоловік зупинив автомобіль, бажаючи "розважитися". Він роздягнув одну з дівчат і нібито примусив її до орального сексу. Потім фотограф сказав іншій приєднатися до них, щоб та почала стимулювати його статевий орган. А потім щоб дівчата почали пестити одна одну і його.

Третій епізод, описаний у підозрі, стосується 12-річної школярки та стався у квітні 2020 року. У фотостудії на вул. Олександра Архипенка (культурний центр "АРТ Братислава", де згодом і був затриманий фотограф) чоловік зняв одяг із дівчинки і вчинив статевий акт – було вагінальне проникнення. Це розцінюється саме як зґвалтування неповнолітньої.

У четвертому епізоді фігурує ще одна 15-річна дівчина. Це сталося в жовтні торік в Українці Обухівського району Київської області. За даними слідства, фотограф у мікроавтобусі Mercedes Vito почав роздягати дівчинку, а потім, незважаючи на її опір і прохання зупинитися, вчинив статевий акт, пов'язаний із вагінальним проникненням.

Популярність і зв'язки Ктиторчука не вплинуть на результат розслідування, а надалі й на вирок, сподівається начальник обласної поліції Андрій Нєбитов.

"Сумно те, що підозрюваним у зґвалтуваннях і розбещенні неповнолітніх стала така відома людина і, як кажуть, талановитий фотограф. Однак сподіваюся, що його популярність не вплине на об'єктивність розслідування. Ніякого тиску на слідчого і процесуального керівника не повинно бути. Дочекаємося результатів розслідування і потім рішення суду", – сказав Нєбитов.

Розслідування триває. Зараз правоохоронцям відомо про 6 постраждалих від дій фотографа. Припускають, їх може бути більше.

Святошинський районний суд Києва обрав фотографу Олександру Ктиторчуку запобіжний захід - два місяці за ґратами без права на заставу. У прокуратурі кажуть, що чоловік розбещував та ґвалтував неповнолітніх. Засідання в справі 56-річного фотографа зробили закритим. Він усі звинувачення відкидає.

Football news:

President of Genoa: I intend to keep Shomurodov. Juventus did not contact us
Liverpool have not scored any of their last 87 shots in the Premier League. The team has 4 consecutive matches without goals
Leroy Sane: Pep teaches so that I started to hear the little man in my head
Jamie Carragher: The championship is slipping away from Liverpool. They'll start worrying about getting into the top 4, not the title
Liverpool lost at Anfield for the first time in 69 Premier League games (and Burnley). Klopp's team has yet to score in 2021
Sevilla are Interested in Papu Gomez
Rookie of the Urals Ibrahimi: will Manifest itself in RPL - sparkle everywhere. Good league for pumping