Ukraine

Жінка кинулася з найвищого водоспаду

Жінка кинулася з найвищого водоспаду
60-метрову висоту Ніагарського водоспаду у бочці подолала 63-річна американка Анна Едсон Тейлор. Фото: nflibrary.ca

Американка Анна Едсон Тейлор 24 жовтня 1901-го стала першою жінкою, що успішно спустилась бочкою по Ніагарському водоспаду з боку США. Подолала 60-метрову висоту водоспаду.

Після загибелі чоловіка в Громадянській війні в США та смерті сина, молода шкільна вчителька Анна Едсон Тейлор зважилася покинути рідне місто в пошуках пригод. До 60 років осіла в місті Бей-Сіті, штат Мічиган. У пошуках заробітку Тейлор натрапила на газетну замітку. Вона розповідала, як місцеві екстремали влаштовують небезпечні шоу поблизу Ніагарського водоспаду і отримують за це непогані гроші.

Місіс Тейлор вирішила, що знайшла хороший спосіб поповнити банківський рахунок. Жінка вирішила підкорити водоспад, спустившись з нього в дерев'яній бочці.

За допомогою Тейлор звернулася до організатора масових заходів Френка Рассела. Після того як сторони підписали угоду, Рассел взявся за промо-кампанію майбутнього шоу. Півтораметрову дерев'яну бочку із ковдрою всередині засмолили і щільно закрили, коли жінка туди залізла. Її зіштовхнули з канадського боку водоспаду, а потім виловили нижче по течії ріки. Жінка мала лише подряпини.

Після того подорожувала різними містами із бочкою і розповідала про свій подвиг. Згодом знамениту бочку викрав її близький друг Рассел.

Наступні двадцять років Тейлор заробляла, влаштовуючи зустрічі з шанувальниками. Вона померла в злиднях і похована на кладовищі неподалік від Ніагарського водоспаду.

Зараз ви читаєте новину «Жінка кинулася з найвищого водоспаду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Mikel Arteta: I am Very happy with Pepe's game against Molde. Arsenal played well overall
Napoli players came out in t-shirts with Maradona's name and number 10 for the Europa League match
Daniele Bonera: Milan is happy with the game with Lille and only regrets the result
Neymar on Maradona: You will always remain in our memory. Football is grateful to you
If football was a movie, Diego would be its main character. Showsport readers say goodbye to Maradona
Napoli fans held a fire show in front of the stadium in memory of Maradona
Maradona signed documents about embalming and exhibiting. Family didn't know