logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Житель Червонограда отримав 4,6 років ув’язнення за крадіжки смартфонів у школярів. Суд зазначив, що чоловік не розкаявся у вчиненому, тому може повторно вчинити злочин

Сихівський міськрайонний суд Львова призначив 4,6 років ув’язнення жителю Червонограда за крадіжки смартфонів у двох 11-річних дітей. У матеріалах справи вказано, що чоловік не розкаявся у вчиненому, тому існує ризик повторення злочину.

Обидві крадіжки червоноградець вчинив у Львові ще на початку вересня 2018 року. 11-річний школяр у суді розповів, що телефон у нього вкрали, коли він повертався додому. У той момент до нього підійшов незнайомий хлопець, який сказав, що він також вчиться у тій же школі, що і 5-класник. Під час розмови він попросив у дитини телефон, нібито для того, щоб подзвонити своїй сестрі. Після чого хлопчик дав червоноградцю смартфон, з ним він відійшов за будинок та втік.

Через два дні за схожою схемою чоловік вкрав телефон і у іншого 11-річного школяра. Він попросив у нього смартфон нібито для того, аби подзвонити матері, після чого також його вкрав.

Після однієї з крадіжок вкрадений телефон чоловік попросив здати у ломбард знайомого. За його словами, червоноградець сказав, що йому потрібні гроші, аби поїхати додому. Він переконав знайомого, що телефон не крадений, а закласти він його не може, бо немає паспорта. Усі кошти, виручені за продаж, знайомий передав жителю Червонограда.

У суді чоловік не зміг пояснити на що він витратив гроші, які отримав від продажу мобільних телефонів. Загалом сума завданих збитків потерпілим складає 7075 грн.

У вироку суду також навели витяг із досудової доповіді, яка подається суддям перед розглядом справ (фактично, це досьє на порушника з оцінкою нанесеної шкоди та ризику повторення злочинів). У доповіді на жителя Червонограда зазначено, що існує середній ризик вчинення ним порушення.

Окрім того, суд зазначив, що чоловік не розкаявся у вчиненому, а свою провину визнав лише після показів свідка, який здавав його телефон у ломбард. Окрім того, він ніде не працює та не відшкодував потерпілим завданих збитків. Таким чином суддя Олена Тімченко ув’язнила чоловіка на 4,6 роки (початок строку відбування покарання рахуватимуть з 12 жовтня 2018 року).

Themes
ICO