logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Житло – для працівників, дорога – для людей: соціальна сторона Хмельницького лісгоспу

Сергій Гришак – начальник відділу лісового та мисливського господарства. Сьогодні його завданням є відбір дерев, котрі здатні вирости у високоякісну деревину. Зокрема, цим дубам по 18 років. Розповідає, мрія бути лісівником зародилася ще в дитинстві.

А в університеті познайомився із дівчиною Альоною, разом вони уже довгих 13 років. Проте, як тільки покинули стіни вишу, були спантеличені – де ж то осісти, аби і працювати, і жити. Молоді люди були не із заможних родин, тож про купівлю власного житла мова не йшла.

У цьому будинку змогли звити справжнє родинне гніздечко, у якому народилося 2 діток: зараз Вероніці 13 років, а Андрійкові – 11. Службове житло також було й відремонтоване силами підприємства.

Керівництво ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» зазначають, враховуючи те, що наші громадяни часто маючи відповідну кваліфікацію, масово виїжджають за кордон, у лісовій галузі на Хмельниччині намагаються створити такі умови праці, аби подібного бажання навіть не виникало.

Окрім того, зазначають, свій внесок намагаються вкласти у розвиток інфраструктури. Використання місцевих та сільських доріг для перевезення лісової продукції негативно впливає на дорожнє покриття. Тому для цього активно будують лісові дороги, якими за потреби можуть користуватися і місцеві.

Таким чином скорочується відстань, аби діти доїжджали до школи, а мешканці – до районних та обласного центрів. І ця економія часом складає і до 25 км.

Themes
ICO