Ukraine

Життя після кризи: як набирає обертів економіка Китаю

Індекс ділової активності (PMI) виріс до 52,8 пункту в липні з червневих 51,2. Це найшвидший зліт з січня 2011 року.

Виробництво в Китаї зростає найшвидшими темпами. Така динаміка свідчить про те, що відновлення економіки починає набирати обертів, пише CNN.

Економіст Джуліан Еванс-Прітчард зазначає, що збільшення виробництва може компенсувати погану динаміку в інших областях, включаючи сферу послуг. Додатковий стимул сектору надає пакет підтримки з боку держави обсягом 500 мільярдів доларів.

Однак аналітики вказують на слабкі місця економіки Китаю. Експорт скорочується сім місяців поспіль, оскільки коронавірус негативно впливає на попит. Ринок праці також знаходиться в кризі.

Ми попереджаємо, що показники PMI можуть знизитися в найближчі місяці, оскільки в усьому світі темпи відновлення уповільнюються, — відзначають експерти фінансової компанії Nomura.

На наступному етапі Китай має намір оптимізувати планування однакового порядку роботи з протистояння епідемії COVID-19 і соціально-економічний розвиток, докладати більше зусиль для реалізації запланованих на рік цілей, а також сприяти відновленню світової економіки і підтримувати глобалізацію.

Football news:

Holand made an assist and scored for Bayern in the German super Cup match. He has 4 points in 4 games at the start of the season
Neville on Manchester United transfers: Monstrously. They owe Solskjaer defenders and a forward before the deadline
Neymar and Alvaro Gonzalez escaped punishment in the case of racist insults
Saul after 0:0 with Huesca: we weren't that bad. We tried to win, but it was impossible
Braithwaite recovered and included in the Barca squad for the game with Celta, Firpo - out of the application
Barcelona will buy Depay if Dembele leaves. Contract with Lyon striker agreed
The first black captain in the history of Chelsea, Paul Elliott can join the FA Board