Ukraine
An article was changed on the original website

Журналіст Асєєв презентує свою книжку у вільному Донецьку – посол США Йованович

Посол США в Україні Марі Йованович висловила впевненість, що утримуваний у полоні бойовиків у Донецьку автор Радіо Свобода, журналіст Станіслав Асєєв житиме й писатиме у мирній, процвітаючій та демократичній Україні. Про це вона сказала 4 червня в Києві на презентації книжки Асєєва «В ізоляції. Дописи про Донбас».

«Щойно суверенітет і територіальна цілісність України буде відновлена, у вільному Донецьку відбудеться нова презентація книжки з присутністю Станіслава, як і кожного з вас», – заявила посол.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір 1 червня закликав до негайного звільнення журналіста, автора Радіо Свобода Станіслава Асєєва, який вже рік перебуває в тюрмі бойовиків угруповання «ДНР».

Зв’язок із донецьким блогером і автором проекту Радіо Свобода Радіо Донбас.Реалії Станіславом Асєєвим, відомим за псевдонімом Станіслав Васін, зник 2 червня 2017 року. Бойовики понад місяць відмовлялися вказати, де перебуває Асєєв.

16 липня минулого року екс-депутат Верховної Ради Єгор Фірсов заявив, що представники угруповання «ДНР» підтвердили утримання в заручниках журналіста Станіслава Асєєва і дозволили йому зустрітися з матір’ю.

Угруповання «ДНР» звинувачує автора у шпигунстві. Є також свідчення про те, що Станіслава затримали раніше, 10 травня, і останній місяць він виходив на контакт з редакторами вже «під наглядом». Зараз журналіста утримують у непідконтрольному українській владі Донецьку на території колишнього заводу, а згодом – арт-фонду «Ізоляція». Підконторольні Росії бойовики захопили культурний центр у 2014-му році. Назва книги – «В ізоляції» – поєднує кілька сенсів.

Football news:

Agent de Bruyne: Kevin is not thinking about leaving Manchester City. 90% of news is nonsense
Ronaldo is the king of alcohol. I was out with Vieri, begging for beer from the media, and I figured out how to drink in front of the coach
MLS is back: almost 9 minutes of protest against racism and a giant virtual adidas logo in the center of the field
Solskjaer on MATIC: I'm Glad he stayed. We need experience in a team with children who run around
Germany manager Bierhoff: Havertz is a player for Real Madrid
Buffon's agent: Gianluigi should become a coach. He can lead Juve
Barcelona won the court against Santos in the Neymar case. The Brazilians demanded more than 61 million euros