logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Змусили одну дивитися на смерть іншої: нові подробиці вбивства подруг у Києві

Змусили одну дивитися на смерть іншої: нові подробиці вбивства подруг у Києві
Зниклих у Києві 16-річну Марію Каминіну і 19-річну Єву Лисенко знайшли вбитими в орендованій квартирі. Фото - Інформатор

Подруги із Києва 16-річна Марія Каминіна і 19-річна Єва Лисенко познайомилися зі своїми вбивцями, коли вийшли до магазину. 34-річний Сергій Ксьондзик та 19-річна Єлизавета Бершацька запросили дівчат на орендовану квартиру.

Їх вбивали по черзі, змушуючи одну дивитися на смерть іншої, повідомляють "Надзвичайні новини. ICTV".

Зазначається, що на одній із дівчат експерти нарахували щонайменше 10 ножових поранень, на іншій - понад 25. При цьому сусіди кажуть, що в квартирі весь час було тихо. Не чули звуків застілля, бійки чи лайки.

"Дівчата поплатилися життям за особисті речі - коштовності, біжутерію, телефони", - каже заступник керівника відділу прокуратури міста Києва Дмитро Величко.

Підозрюваних взяли під варту без права на заставу. Ксьондзик у суді заявив, що захищався.

" Я визнаю себе винним у тому, що захищав себе і людину, яка була поряд. Це був самозахист", - сказав він.

Слідчі кажуть, мають вагомі докази причетності чоловіка та його спільниці до вбивства. Якщо їхню провину доведуть – можуть ув'язнити довічно.

Подруги 16-річна Марія Каминіна і 19-річної Єва Лисенко зникли в Києві 2 січня. Їхні тіла знайшли в орендованій квартирі на Подолі в Києві 4 січня. Підозрюваних затримали через 2 дні на залізничному вокзалі в Одесі.

Зараз ви читаєте новину «Змусили одну дивитися на смерть іншої: нові подробиці вбивства подруг у Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO