logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine
An article was changed on the original website

Зняли на відео порятунок маленького слоненя з бруду

Зняли на відео порятунок маленького слоненя з бруду
В Індії врятували слоненя і зняли на відео. Фото: Cameralabs

В Індії екскаватор допоміг врятувати слоненя, що загруз у трясовині.

Відповідне відео в середу, 14 березня, опублікували РІА Новини.

Так, жителі села Мадіхалі виявили знесиленого слоненя. Він кілька годин намагався вибратися з багнюки, але нічого не добився.

На наступний день влада підігнала до болота екскаватор. Він вирив траншею, по якій простіше вилізти з бруду, і акуратно підштовхнув слоненяти ковшем. Опинившись на волі, слоненя спробував атакувати техніку, змусивши рятувальників бігти.

У столичному зоопарку показали, як слон приймає грязьові ванни. Звіринець в Facebook опублікував відео, як тварина задоволено топчеться по бруду, валяється в калюжі, а потім треться боком об великі камені.

Зараз ви читаєте новину «Зняли на відео порятунок маленького слоненя з бруду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO