Ukraine

Звільнити всіх затриманих та розслідувати факти тортур: правозахисники Білорусі звернулися до голови МВС (Відео)

Протести в Білорусі
Протести в Білорусі 5 канал

Звернення підписали 12 організацій, серед них - "Білоруський Гельсінський комітет", "Білоруська асоціація журналістів", Правозахисний центр "Вясна"

Припинити тортури та звільнити ув'язнених. Білоруські правозахисники звернулися до голови МВС - Юрія Караєва. Звернення розмістили на порталі організації "Правова ініціатива".

Посилаються на інформацію, яку вони отримали від тих, хто побував у Центрі ізоляції правопорушників. Ті скаржилися на нелюдські умови: переповнені камери, в яких можна лише стояти. Не годують, б'ють і не надають медичну допомогу. А часто людей в ізолятори взагалі привозять "швидкі".

"Людей б'ють, тримають в переповнених камерах: по 40-50 осіб, що розраховані тільки на 4-6. Людям не вистачає повітря і простору, їх не годують, а при спробі сісти починають бити.

1. Негайно припинити будь-які тортури і жорстоке поводження при утриманні людей в ізоляторах і відділках міліції, а також при перевезенні їх до місць примусового утримання.

2. Звільнити всіх затриманих у зв'язку з неможливістю забезпечити гуманні умови утримання.

3. Розслідувати всі випадки жорстокого ставлення і тортур", - вимагають правозахисники.

Звернення підписали 12 організацій, серед них - "Білоруський Гельсінський комітет", "Білоруська асоціація журналістів", Правозахисний центр "Вясна".

Як повідомляв 5.UA, у Білорусі вже п'ятий день тривають акції протесту через незгоду громадян країни з результатами президентських виборів, на яких ЦВК присвоїв перемогу Лукашенку, який править країною вже 26 років. Силовики застосовують силу і спецзасоби проти учасників протесту, є загиблі і поранені.

Ніч свободи: як проходили масові протести в Білорусі – фото

Football news:

Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan