Ukraine

Звірі так не чинять: як Росія винищувала непокірних чеченців

Звірі так не чинять: як Росія винищувала непокірних чеченців

У 2000 році в окупованій Росією Чечні, а саме у селищі Берізка, що неподалік Грозного, сталася шокуюча історія – нетверезі представники збройних сил країни-агресора спершу розстріляли родину з 6 людей, а потім над 14-річної дівчиною, яку залишили в живих, вчиняли різні безчинства.

Про це написав російський журналіст Олександр Тверський .

За його словами, більшість із зловмисників були контрактниками, "що приїхали вбивати чеченців за гроші".

"Тоді у Грозному залишалося дуже мало людей, але не всі мирні жителі встигли виїхати. В одному з будинків окупанти виявляють сім'ю з 7 осіб. Всіх дорослих розстрілюють на місці, зокрема двох маленьких хлопчиків. Залишають у живих тільки 14-річну дочку. Вони її не вбивають, тому що мають на неї свої плани. П'яні російські солдати грабують і підпалюють будинок, а дівчинку садять у БТР і відвозять до місця своєї дислокації у селищі Загряжський", – зазначає він.

Як запевняє журналіст, опісля окупанти кілька днів її ґвалтують, причім роблять це групами та багато годин поспіль. "Коли дівчинка втрачала свідомість і вже була готовою померти, її приводили до тями крижаною водою та продовжували знову. Коли ж російські визволителі зрозуміли, що дитина незабаром вже точно помре, то вирішили "в останній раз використовувати її з користю для справи", – зауважив він.

Далі Тверський розповідає подробиці цих звірств.

Увага розповідь містить елементи насилля та жорстокого поводження з людиною (18+).

"Дівчинку повністю роздягають і підвішують у підвалі за руки так, що ноги не торкаються підлоги. Вона перебуває у напівнепритомному стані. До підвалу приводять полоненого чеченця та кажуть йому, щоб він зізнався, де розташовуються склади зі зброєю та інші чеченські бійці. Хлопець нічого не знає. Його починають бити, припікати розпеченим залізом, колоти та різати ножами, але безуспішно – він дійсно нічого не знав. Тоді один із росіян підходить до дівчинки та мовчки відрізає їй одну грудь. Чеченнець, зі свого боку, благає припинити її муки та каже хоч що-небудь: він бачив, як один із місцевих жителів сховав у водостоку автомат. Настрій у росіян піднімається, і вони кажуть, що тепер ці їм більше не потрібні. На очах у молодого чеченця дівчинці відрубують ноги та руки сокирою, а потім відсікають голову. Його самого виводять на вулицю, прив'язують до ящика з тротилом, зверху кладуть останки чеченської дівчинки в пакеті та підривають", – зазначив представник ЗМІ.

Також журналіст наголосив, що це лише маленький епізод "відновлення конституційного порядку" та "боротьби з тероризмом" в Республіці Ічкерія.

Football news:

Kike Setien: Barcelona didn't play a great match. Espanyol played well in defense
Andujar Oliver on deletions: Fati went too far in the foot, and the foul on the Peak was even more dangerous, perhaps
Atalanta extended the winning streak to 11 matches, beating Sampdoria-2:0
Milner played his 536th game in the Premier League and was ranked in the top 5 of the League in games played
Barca midfielder Fati is removed in the Derby with Espanyol. He spent 5 minutes on the field
Suarez scored 195 goals for Barcelona and finished third in the club's top scorer list
Daniele de Rossi: People call Messi cowardly, but they are afraid to ask their wives for a remote control from the TV