logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

۱۵۵ پروژه عمرانی و خدماتی در شازند افتتاح یا کلنگ زنی می شود

 به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز یکشنبه در جریان بهره برداری از پروژه های هفته دولت شهرستان شازند، اظهار داشت: از مجموع طرح‌های مذکور ۱۴۹ پروژه به بهره برداری می رسد و عملیات ۶ پروژه دیگر نیز آغاز می شود.

وی افزود: برای اجرای این طرح ها بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع ملی، استانی و سایر هزینه در نظر گرفته شده است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۵۵ طرح ذکر شده که تا پایان هفته دولت در سال جاری افتتاح یا کلنگ زنی می شود، ۱۳۵ طرح در بخش عمرانی، ۱۵ پروژه در بخش اقتصادی و پنج پروژه هم در بخش های دیگر است.

آقازاده بیان داشت: با بهره برداری از این طرح ها برای بیش از یکصد نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در شهرستان شازند شغل ایجاد می شود.

استاندار مرکزی در بخش دیگر سخنان خود گفت: از جمله کارهای خوبی که در سال جاری در شازند رقم خورده است، موضوع بهره برداری از پروژه های آبخیزداری است. این طرح علاوه بر کنترل آب های روان و سرریز بر اثر بارندگی‌ها، از خاک حفاظت می‌کند و حدود ۱۶ تن خاک که هر سال توسط باران های شدید و روان می شد و به پایین درست می‌رفت با این روند کنترل می شود.

آقازاده همچنین خاطرنشان کرد: امروز همزمان به ۹ روستای شازند آبرسانی شد و عملیات اجرایی ۱۹ روستا در حوزه آبرسانی آغاز شد که برای این طرح ها بالغ بر دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO