logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

برگزاری انتخابات سالم و قانونمند در دستور کار ستاد انتخابات یزد

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی طلایی مقدم پیش از ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: در حوزه انتخابیه استان یزد ۱۳ نفر به صورت نهایی ثبت‌نام کرده‌اند و سه نفر نیز در حال ثبت نام هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان ادامه داد: از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و ندوشن هشت نفر ثبت‌نام کرده‌اند و دو نفر در حال ثبت نام هستند، از حوزه انتخابیه تفت و میبد ثبت نام سه نفر نهایی شده، در حوزه اردکان یک نفر در حال ثبت نام است و در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد دو نفر ثبت نام کرده اند.

طلایی مقدم خاطرنشان کرد: انتخابات داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا روز ۱۶ آذرماه ادامه دارد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری ‌استانداری افزود: برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد نزدیک به ۷۵۵ صندوق ثابت و سیار در سطح استان در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۵۸۷ صندوق ثابت و ۱۶۸ صندوق سیار است.

وی عنوان کرد: برگزاری سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم در دستورکار ستاد انتخابات استان قرار دارد و و نتیجه انتخابات را مردم رقم خواهند زد.

دبیر ستاد انتخابات استان ادامه داد: از کاندیداها و نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌خواهم تا اخلاق‌مداری و قانون‌مداری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند و از تخریب، توهین، افترا و تخلفات انتخاباتی پرهیز کنند.

طلایی مقدم در بخش دیگری از این نشست نقش رسانه‌ها را در حضور پرشور و انتخاب کاندیدای اصلح در این دوره از انتخابات بسیار مهم دانست و اظهار داشت: رسانه‌های استان باید با اطلاع رسانی شفاف و به دور از جانبداری از جریان و کاندیدای خاصی اطمینان و اعتماد را در جامعه ایجاد کنند و مردم نیز اطمینان خاطر داشته باشند تا خدمتگزاران آنها در ستاد انتخابات استان انتخابات را در چارچوب ضوابط و مقررات سالم و قانون برگزار خواهند کرد.

به گزارش مهر، ‌اتاق اطلاع رسانی ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در ابتدای این نشست افتتاح شد.

Themes
ICO