logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

بارتومئو: به شوک اخراج والورده نیاز داشتیم

خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری معارفه کیکه ستیِن سرمربی جدید تیم درباره این تغییر در کادر فنی آبی‌و‌اناری‌ها توضیحاتی را به خبرنگاران ارائه کرد.

بارتومئو گفت: از نظر نتایجی که در این فصل گرفتیم، می‌توانیم بگوییم که وضعیت خوبی داشته‌ایم اما همه ما می‌دانیم که برای مواجهه با چالش‌های مقطع پایانی فصل، تیم به یک شوک نیاز داشت.

رئیس باشگاه بارسلونا درباره والورده سرمربی که روز گذشته اخراج شد هم اظهار داشت: مهمترین دلیل برکناری او وارد آوردن یک شوک به بازیکنان و تیم بود. تیم ما برای ورود به نیمه دوم فصل نیاز داشت انگیزه بالایی پیدا کند. من ارزش کارهایی که والورده انجام داده را می‌دانم و برای آن احترام فراوانی قائلم اما مجبور بودیم یک نیروی محرک جدید در تیم ایجاد کنیم.

بارتومئو در پاسخ به این سؤال که آیا با بازیکنان درباره تغییر در کادر فنی تیم صحبت کرده بود، تأکید کرد: صبح امروز من به رختکن تیم رفتم و در آنجا والورده را دیدم و ما یکدیگر را در آغوش گرفتیم. با بازیکنان هم صحبت کرده‌ام. آنها حرفه‌ای هستند و جایگاه، ارزش کیکه را می‌دانند و از ورود او خوشحال هستند.

Themes
ICO