Iran

عبور از بحران کرونا با حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک

به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو در دیدار روسای فدراسیون‌ها با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که پیش ازظهر امروز (یکشنبه) برگزار شد، گفت: شیوع ویروس کرونا در سال گذشته، مجموعه ورزش کشور را با آسیب جدی مواجه کرد اما در همین ایام با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و همت مجموعه ورزش اتفاقات خوبی هم برای ورزش رقم خورد که باید از دست اندرکاران امر تقدیر و تشکر کرد.

وی تصریح کرد: در سال جدید با انگیزه مضاعف برای سربلندی ایران و ورزش کشور گام برخواهیم داشت و برای رسیدن به موفقیت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی نیز در این دیدار تصریح کرد: کرونا بیشترین فشار را بر روی بخش های مختلف وارد کرد، با این وجود با تدابیر وزیر ورزش و جوانان و مسوولان ورزش، خوشبختانه دستاوردهای بسیار خوبی برای کشورمان به دست آمد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه های توسعه ای ورزش در روستاها را با جدیت پیگیری می کنیم، یادآور شد: برنامه های توسعه ای در این بخش ادامه خواهد داشت و امیدوارم سال ۱۴۰۰ سالی مملو از موفقیت برای ورزش کشور باشد.

هاشم صیامی رییس فدراسیون دوومیدانی نیز در نشست با وزیر ورزش و جوانان از حمایت های مسعود سلطانی فر از رشته های ورزشی پایه قدردانی کرد و یادآور شد: نتایج کسب شده در این رشته حاصل نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان و معاونین وی از جمله معاون ورزش قهرمانی به رشته دوومیدانی است.

وی گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و تلاش این وزارتخانه برای رفع مساله معارض مجموعه ورزشی آفتاب را قابل تقدیر دانست.

بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت نیز با اشاره به کسب نتایج قابل قبول در این رشته گفت: با مدیریت وزیر ورزش و جوانان و تعامل و همدلی تمامی مسوولان ورزش وضعیت اسکیت در شرایط مطلوبی است.

وی افزود: کسب نتایج قابل توجه در اسکیت هاکی و اسکیت سرعت و توسعه فضای اداری فدراسیون بخشی از دستاوردهای به دست آمده است که با اتحاد و همدلی وزیر ورزش و جوانان و معاونین به دست آمد.

غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیر و کمان هم با اشاره به تهدیدهای کرونا در سال گذشته گفت: با خرد جمعی موفق شدیم این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم . سال گذشته، سالی استثنایی برای تیروکمان بود و توانستیم انرژی خوبی برای توسعه زیر ساخت ها بگذاریم که منجر به ساخت و افتتاح خوابگاه تیم ملی شد.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز در این نشست با اشاره به فراز و نشیب هایی که آبی پوشان پایتخت پشت سرگذاشتند، حمایت مسوولان ورزش در رسیدن این تیم به آرامش و ثبات را مورد توجه قرار داد.

وی افزود: از مسوولان ورزش کشور به خصوص مسعود سلطانی فر به خاطر حمایت‌های وی از نمایندگان فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم از این رقابت ها با دست پر به کشور باز گردیم.

گفتنی است پیش از ظهر امروز روسای فدراسیون های ورزشی با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و ضمن ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته به تبیین برنامه های سال ۱۴۰۰ پرداختند.

Football news:

Mauricio Pochettino: Bayern is the best team in the world. PSG's goal is to advance to the Champions League
Messi, Dembele, Langle, de Jong, Pedri and Dest - in Barcelona's start for the match with Real Madrid
Benzema, Kroos, Vinicius, Valverde and Militao - in the start of the Real Madrid match against Barcelona
Andrea Pirlo: I hope I can use Ronaldo, Morata and Dybala at the same time at some point
Zlatan is sent off in the match against Parma. For him, this is the eighth red card in the top 5 leagues
Fernando Llorente: It becomes difficult to train with Conte for more than a year, but I want to work with him
Mbappe has scored 19 goals+assists in a Ligue 1 match for PSG. Only Messi has more in this time in the top 5 leagues