Iran

بیمارستان الوار گرمسیری اندیمشک تا پایان شهریورماه افتتاح می ‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا ساری زاده ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات بیمارستان الوار گرمسیری اندیمشک، اظهار کرد: اندیمشک یکی از شهرهای کم برخوردار در حوزه زیرساخت‌های بهداشت و درمان است.

وی افزود: در حوزه تأمین و تخصیص اعتبارات در شهرستان اندیمشک نامهربانی در گذشته انجام شده است که این امر با توجه به پروژه‌های در حال اجرا تا حدی جبران می‌شود.

معاون دانشگاه جندی شاپور اهواز گفت: ضرورت بهداشت و درمان در توسعه همه‌جانبه از فاکتورهای مهم بوده است و باید برای دست‌یابی به شرایط مناسب تلاش شود.

وی افزود: وضعیت استان خوزستان در حوزه بیماری ویروس کرونا با توجه به تلاش‌های انجام شده این بیماری در استان در حال کنترل است.

ساری زاده تصریح کرد: اندیمشک با توجه به جمعیت نزدیک به ۲۰۰ هزار نفری و موقعیت استان خوزستان به عنوان دروازه ورودی استان خوزستان و با توجه به نزدیکی پاییز و احتمال افزایش بیماران کرونایی باید در حوزه تجهیز و راه‌اندازی مراکز درمانی اندیمشک به عنوان اولویتی مهم اقدام شود.

معاون دانشگاه علوم پزشکی اهواز با در پایان به ۶ پروژه نیمه‌کاره در اندیمشک اشاره کرد و گفت: بیمارستان الوار گرمسیری اندیمشک تا پایان شهریورماه امسال تجهیز و راه‌اندازی می‌شود.

Football news:

Pochettino is the main candidate for the post of Barca coach. Setien can be sacked if the club does not win the Champions League
Pedro's drama: he was afraid of getting injured in the summer, succumbed to Lampard's persuasions – and got injured in the last game for Chelsea
Conte wants to return to Juventus. He asked the players about Sarri's future at the club
Ex - Roma coach Di Francesco took charge of Cagliari, replacing Zenga
England will remove players who intentionally cough at opponents and referees
Manchester City showed a new away form
The Icelandic national team presented their home uniforms for the 2020/21 season