Iran

دشمن برای ناامید کردن مردم برنامه ریزی گسترده انجام داده است

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مهدی فرجی در مراسم رزمایش کمک‌های مومنانه در همدان با اشاره به شهدای فرهنگی و دانش‌آموز اظهار کرد: انتظار ما از آموزش و پرورش به حق است و آموزش و پرورش به حق ورود پیدا می‌کند.

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که خود فرهنگیان دارند اما مقداری از حقوق خود را برای کمک مومنانه اختصاص می‌دهند که بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر رزمایش کمک مومنانه گفت: ما در کشور خود آن طور که باید قدر رهبر را نمی‌دانیم در حالی که در کشورهای دیگر خلأ وجود ولایت به وضوح مشخص است.

سردار فرجی با بیان اینکه با ورود مردم و اجرای رزمایش کمک مومنانه نقشه شوم دشمن نقش بر آب شد، عنوان کرد: این رزمایش در ایام محرم و صفر نیز با توزیع بسته‌های معیشتی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در شرایط ویژه کرونایی دشمن همه جانبه ورود پیدا کرده است و در ماسک هم تحریم هستیم، اظهار کرد: در شهر همدان حداقل در دو مرکز ماسک n۹۵ توسط بسیجیان تولید می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه سازمان انرژی اتمی ماسک‌های چینی و آمریکایی را تا ۹۷ درصد تأیید کرده است، ادامه داد: این سازمان ماسک‌هایی که در حاشیه شهر همدان در حال تولید است ۱۰۰ درصد تأیید کرده است.

سردار فرجی با بیان اینکه سپاه تمام قد با همه توان و امکانات برای مقابله با کرونا وارد شده است، عنوان کرد: منتی بر سر مردم نیست و این تکلیف برای سپاه است چراکه عاشق مردم و کشور است.

وی با بیان اینکه باید مردم را تا وقتی که به ایمنی کامل برسیم به استفاده از ماسک تشویق کرد، گفت: مردم باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند و در تجمعات و دورهمی‌ها شرکت نکنند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه باید به فکر کادر درمانی باشیم، گفت: اگر بتوانیم آمار مبتلایان را پایین بیاوریم علاوه بر اینکه در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد هزینه‌ها صرف بسته‌های معیشتی خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی در پی ناامید کردن مردم هستند و دشمن به شدت ورود پیدا کرده است، گفت: نباید به اخبار جعلی دامن زد.

سردار فرجی با اشاره به دستگیری رئیس گروه تندر گفت: کار جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است.

Football news:

West ham offered 23+10 million pounds for defender fofan. Saint-Etienne refused
Andy Cole on £ 109m for Sancho: it's crazy money. Manchester United will not spend them at random
Juventus loaned Luca Pellegrini to Genoa
Palace, Brighton and Sheffield want to buy Brewster. Liverpool ask for 25 million pounds
Milan have offered 4 million euros for the striker Bodo-Glimt Gauge. He scored them in the Europa League
Atletico showed a photo of Suarez in three sets of uniforms
Lemar is Interesting to Leipzig