logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

احداث تقاطع رودهن و کمربندی جنوبی دماونداز محل جرائم رانندگی

به گزارش خبرنگار مهر، مجید صفری در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور مسئولان منطقه در سالن اجتماعات فرمانداری دماوند برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه امسال پروژه های نیمه تمام روستایی و شهری اجرا و اتمام می شود که پروژه های ارزشمندی هستند اظهار داشت: در شهرستان دماوند تا پایان سال ۹۸ روستای بدون گاز نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه دماوند با توجه به موقعیت فعلی بعنوان منطقه گردشگری استان تهران محسوب می شود گفت: باید برای رسیدن به این امر مهم زیرساخت ها به خوبی مهیا شوند.

صفری در خصوص انتخابات و جانبداری و تبلیغات انتخاباتی در ادارات دماوند گفت: هیچ یک از دستگاه‌های دولتی حق ندارد از وقت و سیستم اداری جهت منافع کاندیدای انتخابات استفاده کند.

فرماندار دماوند گفت: احداث تقاطع غیرهمسطح مهرآباد رودهن و کمربندی جنوبی دماوند ۲ طرحی هستند که از محل جرائم راهنمایی و رانندگی در این شهرستان به تصویب رسیده اند.

صفری تقویت حوزه راه را از جمله پروژه های مهم و اولویتدار منطقه دانست و عنوان داشت: نقش دستگاه های دولتی در اجرای سند توسعه شهرستان با هدف داشتن برنامه ای منسجم و هماهنگ ضروری است.

Themes
ICO