logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

هافبک آبی پوشان کاملا از بند آسیب دیدگی رها شد

به گزارش خبرنگار مهر، فرشید باقری هافبک تیم استقلال که در این فصل با مصدومیت عجیبی روبرو شد و سرانجام با تلاش تیم پزشکی استقلال بدون انجام جراحی توانست مصدومیتش را پشت سر بگذارد، بعد از ۴ هفته غیبت می‌تواند در هفته سیزدهم لیگ برتر این تیم را همراهی کند.

باقری که فصل گذشته از بهترین‌های استقلال بود، در این فصل بازیهای زیادی را از دست داد و مصدومیت وی باعث شد تا زوج کریمی-ریگی در خط میانی آبیها شکل بگیرد. 

هافبک باتجربه تیم استقلال سلامتی کامل خود را بازیافته و آماده بازگشت به میدان است و در صورت لزوم استراماچونی می‌تواند از این بازیکن استفاده کند. اما باید دید با توجه به این که چشمی و ریگی زوج خوبی را در میانه زمین تشکیل داده‌اند این فرصت به باقری داده خواهد شد یا خیر.

باقری توانایی بازی در پست هافبک بازیساز را هم دارد و این احتمال را هم نمی‌توان نادیده گرفت که ممکن است این بازیکن باتجربه همزمان با ریگی و کریمی در زمین حضور پیدا کند.

دیدار پیش روی آبی پوشان در هفته سیزدهم بازی مقابل شهرخودرو است که این بازی از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۱۴ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

Themes
ICO