logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

مردم آذربایجان شرقی همواره پای حمایت از دین و انقلاب مانده اند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز در دیدار با محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به وجود همدلی و همبستگی بین مسئولان استان گفت: از این بابت خرسند هستیم که خوشبختانه این همبستگی اثر خود را در پروژه‌های دولتی و عمرانی نشان داده و شاهد اجرایی شدن طرح‌های خوبی در مدت اخیر بوده ایم.

وی ادامه داد: در سال جاری و در شش ماهه اول، ۸۰ درصد رشد پرداخت زکات داشتیم که در سطح کشور نمونه است و نشان از اعتقادات محکم و استوار مردم دارد.

آل هاشم افزود: کمک به ستاد دیه برای آزاد سازی زندانیان غیر عمد در جشن گلریزان از دیگر مواردی است که به خوبی نشان از اعتقادات مردمی دارد که مردم بدون کمک‌های دولتی، خودشان در تمامی صحنه‌ها پای کار هستند.

امام جمعه تبریز با اشاره به حضور چشمگیر مردم استان در حوادث اخیر نیز گفت: چند ساعت پس از شهادت سردار سلیمانی، مردم تبریز همه به خیابان‌ها آمدند و حتی در روز ۲۲ بهمن با وجود برف و یخبندان باز هم حضور خود را نشان دادند.

وی افزود: مردم استان و تبریز همواره در راه حمایت از نظام و انقلاب از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و در تمامی صحنه‌ها حاضر بوده اند.

Themes
ICO