logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

نمایشگاه ربع رشیدی فرصتی برای معرفی پتانسیل های علمی هشترود است

به گزارش خبرنگار مهر، امین امینیان شامگاه امروز شنبه در جلسه هماهنگی شرکت در نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی با بیان اینکه خوشبختانه شهرستان هشترود حضور چشمگیر و قابل توجهی به لحاظ کمی و کیفی در ششمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی که سال گذشته برگزار شد داشت، گفت: لازم است دستگاه‌های اجرایی امسال نیز بمانند سال گذشته از فرصت حضور در نمایشگاه حداکثر استفاده را بکنند و شرایط و زمینه لازم را برای ارائه ایده‌ها، طرح‌ها، محصولات و کالاها توسط افراد با هدف تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم، ایجاد ارتباط بین حوزه فناوری با بخش‌های اقتصادی، تجاری و ... فراهم آورند.

وی در همین زمینه با تاکید بر اینکه ماندن در گذشته و قالبی اندیشیدن نه تنها گره‌گشای مشکلات نبوده و موجب انباشت مشکلات بر روی هم خواهد شد افزود: این وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرائی است که با ذهنی خلاق به سراغ حل مشکلات بروند، و از مبتلا شدن به آفت روزمرگی پرهیز کنند.

فرماندار هشترود با بیان اینکه امروزه لازمه رشد و استقلال ملی و قرارگیری در مسیر توسعه ورود به عرصه‌های فناورانه و نوآورانه است گفت: البته هدف از ورود به این حوزه‌ها ایجاد انقلاب در علم نیست بلکه هدف پیدا کردن راه حل‌های جدید به منظور برون رفت از مشکلات است.

وی تاکید کرد: افراد در ارائه ایده‌ها، طرح‌ها و محصولات به جنبه اقتصادی آن نیز بیاندیشند چراکه در یک بازار رقابتی طرح‌ها و محصولاتی که با کیفیت بالا، هزینه تمام شده پائین و مورد نیاز جامعه باشند امکان برنده شدن خواهند داشت.

 وی همچنین با تاکید بر اینکه نمایشگاه صرفا محصولات سخت ارائه نمی‌شود گفت: افراد می‌توانند ایده‌های خود را در سایر بخش‌ها از جمله در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ... نیز ارائه کنند.

 امینیان از تمامی دستگاه‌ها خواست تا هرچه سریع‌تر طرح‌ها و ایده‌های خود را را جهت حضور قدرتمند در نمایشگاه ارائه کنند.

Themes
ICO